Cmim i reduktuar! Set Bateri elektrike + Libri “Progresi i njerëzimit” Shiko më të madhe

Vetëm online

Set Bateri elektrike + Libri “Progresi i njerezimit”

IDE0147

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Dhurata ideale për fëmijët inteligjentë.

Bateria e famshme elektrike e Aleksandër Volta-s për të mësuar si funksionon një nga shpikjet më të  mëdha të njerëzimit dhe “Libri i progresit të njerëzimit” që ju rrëfen për zhvillimet më të rëndësishme të shekujve nga njerëzit.

Më shumë detaje

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Dhurata ideale për fëmijët inteligjentë.

Bateria e famshme elektrike e Aleksandër Volta-s për të mësuar si funksionon një nga shpikjet më të  mëdha të njerëzimit dhe “Libri i progresit të njerëzimit” që ju rrëfen për zhvillimet më të rëndësishme të shekujve nga njerëzit.

Ky është modeli i parë i baterisë elektrike moderne e cila vihet në punë falë shumë strukturave elektrike pa fije lidhjeje.

Luaj me kartat MEMO për të njohur shkencetarët e mëdhenj të elektricitetit dhe mëso plot terma shkencorë përmes manualit të ilustruar.

Libri i madh i progresit të njerëzimit ka 240 faqe të mbushura me përgjigjje ndaj pikëpyetjeve të cilat lidhen me historinë e zhvillimit të njerëzimit, që nga fillimet e hershme e deri sot.

(kliko këtu për ta blerë veç librin)