I ri Cmim i reduktuar! Seria e aventurave “Shtatëshja e fshehtë” Shiko më të madhe

Seria e aventurave “Shtateshja e fshehte”

Enid Blyton DA0064

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Personazhet: Xhuliani, Diku, Xhorxhi, Eni dhe Timi, ku prej 70 vitesh tashmë i argëtojnë pandalur lexuesit.

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Damo

1 764 Lekë

-10%

1 960 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

SETI PËRMBAN KËTO LIBRA:

1. Aventura e rrugës për në shtëpi” nga Enid Blyton. Vetëm këtë libër porosite tek linku KËTU:  

Ka plasur një grindje e madhe, dhe Shtatëshja e shndërron në misionin e vet ndaljen e saj para se dikush të dëmtohet seriozisht. Por ç’të jetë duke ndodhur vallë me të vërtetë mes atyre njerëzve të acaruar?

2. Një pasdite me shtatëshen e fshehtë” nga Enid Blyton. Vetëm këtë libër porosite tek linku KËTU:       

Piteri po drejton stendën e lojës së rrathëve në panair, por atëherë kur Fredi i ofron atij një kalërim me poni, ai nuk mundet t’i bëjë dot ballë tundimit. Por kur Piteri kthehet te stenda, Skamperi, si dhe të hollat, janë zhdukur pa lënë gjurmë! Çfarë ka ndodhur vallë?

3. Aventura me sheqerkat” nga Enid Blyton. Vetëm këtë libër porosite tek linku KËTU:   

Kur Shtatëshja shkon për të kundruar yjet, shpejt ata topiten dhe nisin të vëzhgojnë me teleskop qytetin – dhe kështu pikasin dikë që po ia vë zjarrin një mulliri me bar! A do të munden vallë antarët e Shtatëshes të veprojnë në kohë dhe ta shpëtojnë hangarin nga zjarri? Dhe a do ta zbulojnë se kush është fajtori?

4. Ku ndodhet shtatëshja e fshehtë” nga Enid Blyton. Vetëm këtë libër porosite tek linku KËTU:

Kur Shtatëshja e Fshehtë shkon të vizitojë një shtëpi fantazmash, ata zbulojnë se shtëpia nuk është aspak e zbrazët. Shpejt, do të mbeten në kurth brenda saj. Si do t’ia bëjnë për të shpëtuar vallë?

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Viti i Botimit2017
VendodhjaPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë