Vajzat perendesha 19 - Jehona kopjace View larger

Vajzat perendesha 19 - Jehona kopjace

Joan Holub, Suzanne Williams A-004855

New product

Përshkrim i shkurtër

Autoret Joan Holub dhe Suzanne Williams u japin nje prekje moderne miteve greke me serine Vajzat Perendesha. Ndiqni uljengritjet e jetes shoqerore hyjnore ne Akademine e Malit Olimp, ku vajzat perendesha e djemte perendi me te privilegjuar ne panteonin grek mprehin aftesite e tyre mitike.

99 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789928184559

550 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

19 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages160
ISBN9789928184559
Published year2018
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiDritan Koka