Reduced price! Vajzat Perendesha 3 - Aferdita e bukur View larger

Vajzat Perendesha 3 - Aferdita e bukur

Joan Holub, Suzanne Williams BDR066

New product

Përshkrim i shkurtër

Afërdita ka konkurrencë të fortë... Afërdita kënaqet kur ndihmon të vdekshmit në punët e dashurisë, por i është mërzitur vëmendja e vazhdueshme që rrëfejnë djemtë perëndi ndaj saj në Akademinë e Malit Olimp. Kur ajo vendos ti bëjë Athinës një shndërrim rrënjësor, ndeshet e papërgatitur me pasojat. Nuk e parashikoi tërë interesin që do të ngjallte pamja e re e Athinës. Dhe sigurisht nuk e mendonte kurrë se do të ndihej xheloze për njërën prej shoqeve të saj të ngushta! Do të jetë në gjendje Afërdita ta hedhë pas krahëve xhelozinë?

More details

96 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789928184047

506 Lekë

-8%

550 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

18 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Përmbajtja : 1. Telashe Djemsh faqe 6 2. Ndryshimi Rrënjësor faqe 22 3. Koha për Fest ë faqe 37 4. Hipomeni faqe 54 5. Për Pazar faqe 68 6. Thashetheme faqe 86 7. Zabeli me Ullinj faqe 100 8. Sherri faqe 114 9. Gara faqe 125 10. Ujdi të Përkryera faqe 137 11. Trëndafila të Kuq faqe 145

Data sheet

pages166
ISBN9789928184047
Published year2014
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë