Vajzat Perendesha 10 - Fama e thashethemeve View larger

Vajzat Perendesha 10 - Fama e thashethemeve

Joan Holub, Suzanne Williams BDR051

New product

Përshkrim i shkurtër

Autoret Joan Holub dhe Suzanne ëilliams u japin nje prekje moderne miteve greke me serine Vajzat Perendesha. Ndiqni uljengritjet e jetes shoqerore hyjnore ne Akademine e Malit Olimp, ku vajzat perendesha e djemte perendi me te privilegjuar ne panteonin grek mprehin aftesite e tyre mitike.

More details

99 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789928184245

550 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

19 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Mund ta thyejë Fama heshtjen në kohë për të shpëtuar botën? Fama mburret me faktin se i di të gjitha thashethemet që qarkullojnë në AMO. Po ndodh që kapet me presh në duar aty ku nuk i takon, ndaj sfidohet të kalojë një ditë të tërë pa bërë thashetheme, duke iu nënshtruar një magjie të veçantë, për të qenë të sigurt! Po, kur një udhëtar pa biletë nënkupton se do të bëjë diçka që mund të kërcënojë jetën në Tokë, Famës i duhet të gjejë një mënyrë për të paralajmëruar drejtorin Zeus. Do të mundet kjo vajzë e thashethemeve ta thyejë betimin e vet për të ruajtur heshtjen përpara se të jetë tepër vonë?

Data sheet

pages156
ISBN9789928184245
Published year2015
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë