Vajzat Perendesha 2 - Persefoni shtiracakja Shiko më të madhe

Vajzat Perendesha 2 - Persefoni shtiracakja

Joan Holub, Suzanne Williams BDR044

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Autoret Joan Holub dhe Suzanne ëilliams u japin nje prekje moderne miteve greke me serine Vajzat Perendesha. Ndiqni uljengritjet e jetes shoqerore hyjnore ne Akademine e Malit Olimp, ku vajzat perendesha e djemte perendi me te privilegjuar ne panteonin grek mprehin aftesite e tyre mitike.

Më shumë detaje

96 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789928184030

550 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

19 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Persefoni u lodh duke kënaqur këdo... Sikurse e nxit mamaja, Persefoni shpesh nuk ua prish qejfin të tjerëve, në vend që të bëjë atë çka vetë dëshiron. Po, kur takohet me djalin e keq të Akademisë së Malit Olimp, Hadin, më në fund, ndien se ka gjetur dikë, me të cilin të sillet si vetvetja. Ai është i pari person, që vërtet e dëgjon dhe asaj fillon ti pëlqejë, përpos faktit se vajzat e tjera perëndesha mendojnë se ai ndjell keq. Po, nëse Hadi e bën të ndihet kaq e veçantë, e kaq rehat, atëherë ai ndoshta nuk është edhe aq i keq.

Të dhëna

Faqe144
ISBN9789928184030
Viti i Botimit2014
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë