Vajzat Perendesha 4 - Artemisa trime Shiko më të madhe

Vajzat Perendesha 4 - Artemisa trime

Joan Holub, Suzanne Williams BDR067

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Shokët e klasës e shohin Artemisën si vajzën perëndeshë më të guximshme në AMO. Pak e dinë se përpos aftësive të përkryera si harkëtare, Gerioni erëkeq, Minotauri me unazë në hundë dhe akrepat në orën e Bishologjisë e trembin po njësoj si këdo tjetër! Por ajo që e shqetëson është ndjesia e çuditshme që provon sa herë shikon Orionin. Asnjëherë nuk i ka rënë në kokë për një djalë. Do ta gjejë kurajën ti flasë Orionit, në mënyrë që ai ta shohë si më shumë se një shoqe dhe njëkohësisht të dalë shkëlqyeshëm në orën e Bishologjisë?

Më shumë detaje

99 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789928184054

550 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

19 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Përmbajtja : 1. Loja e Gjuetisë faqe 6 2. Djaloshi i Ri faqe 26 3. Tërheqja faqe 40 4. Pranimet faqe 58 5. Praktika e Qitjes faqe 78 6. Dramë e Tepërt faqe 97 7. Zjarr! faqe 111 8. Lënia në Baltë faqe 125 9. Bisha të Egra faqe 137 10. Yje faqe 152 11. Miq dhe Kek faqe 167

Të dhëna

Faqe178
ISBN9789928184054
Viti i Botimit2017
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë