Reduced price! Vajzat Perendesha 9 - Pandora kureshtare View larger

Vajzat Perendesha 9 - Pandora kureshtare

Joan Holub, Suzanne Williams BDR046

New product

Përshkrim i shkurtër

Autoret Joan Holub dhe Suzanne ëilliams u japin nje prekje moderne miteve greke me serine Vajzat Perendesha. Ndiqni uljengritjet e jetes shoqerore hyjnore ne Akademine e Malit Olimp, ku vajzat perendesha e djemte perendi me te privilegjuar ne panteonin grek mprehin aftesite e tyre mitike.

More details

101 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789928184238

440 Lekë

-20%

550 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

18 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Pandora është gati të hapë një kuti të madhe me telashe... Pandora është një prej pak të vdekshmëve në Akademinë e Malit Olimp dhe natyra e saj më së shumti kureshtare e ka bërë të njohur mes shokëve të klasës. Por ajo nuk mendon se këtu ka ndonjë gjë të keqe, sigurisht! Kur një djalë perëndi me emrin Epimeteu sjell në shkollë një kuti të mistershme e të rrezikshme, Pandora nuk mund të rrijë pa i hedhur një sy brenda, pasi papritur i bie mu në prehër. Çfarë dëmi mund të shkaktonte ajo vallë? Por as që ia pret mendja se duke hapur atë kuti, ka hapur shumë më tepër telashe nga sa pandehte...

Data sheet

pages152
ISBN9789928184238
Published year2015
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë