Vajzat Perendesha 13 - Athina krenare View larger

Vajzat Perendesha 13 - Athina krenare

Joan Holub, Suzanne Williams BDR069

New product

Përshkrim i shkurtër

Autoret Joan Holub dhe Suzanne Williams u japin nje prekje moderne miteve greke me serine Vajzat Perendesha. Ndiqni uljengritjet e jetes shoqerore hyjnore ne Akademine e Malit Olimp, ku vajzat perendesha e djemte perendi me te privilegjuar ne panteonin grek mprehin aftesite e tyre mitike.

More details

900 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789928184313
Viti i botimit2016

550 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

19 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Athina do që të ndërtojë një labirint për mbretin Minos, por dëshira e saj i hap problem vajzave perëndesha. Krenaria e Athinës shfaqet dhe më shumë kur përpjekjet e saj për të përmirësuar labirintin e mbretit Mino ka rezultate të papritura shkatërruese.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages136
ISBN9789928184313
Viti i botimit2016
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7-14 vjeç
Numri i botimeveI parë