Vajzat Perendesha 5 - Athina e urte View larger

Vajzat Perendesha 5 - Athina e urte

Joan Holub, Suzanne Williams BDR052

New product

Përshkrim i shkurtër

Autoret Joan Holub dhe Suzanne ëilliams u japin nje prekje moderne miteve greke me serine Vajzat Perendesha. Ndiqni uljengritjet e jetes shoqerore hyjnore ne Akademine e Malit Olimp, ku vajzat perendesha e djemte perendi me te privilegjuar ne panteonin grek mprehin aftesite e tyre mitike.

More details

99 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789928184153

550 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

19 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Afërdita Ka shumë më tepër sesa thjesht një fytyrë të bukur! Pas një keqkuptimi të vockël (në fakt, nisja aksidentale e një lufte mund të mos jetë edhe aq e vockël), Afërdita po ngelet në Herologji. Për të ngritur notën, ajo sajon një plan të shkëlqyer, një projekt, që do ti japë kredite shtesë për tu bërë mblesi i të vdekshmëve, të cilin e quajti Klubi i Zemrave të Vetmuara. Kjo e shpie në Egjipt, madje ballë për ballë me një konkurrente të egër: perëndeshën me emrin Isis. Tashmë gara ka nisur për të gjetur shoqen e përshtatshme për djalin e vdekshëm më të mërzitshëm në botë!

Data sheet

pages170
ISBN9789928184153
Published year2014
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë