Vajzat Perendesha 3 - Aferdita e bukur Shiko më të madhe

Vajzat Perendesha 3 - Aferdita e bukur

Joan Holub, Suzanne Williams BDR066

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Afërdita ka konkurrencë të fortë... Afërdita kënaqet kur ndihmon të vdekshmit në punët e dashurisë, por i është mërzitur vëmendja e vazhdueshme që rrëfejnë djemtë perëndi ndaj saj në Akademinë e Malit Olimp. Kur ajo vendos ti bëjë Athinës një shndërrim rrënjësor, ndeshet e papërgatitur me pasojat. Nuk e parashikoi tërë interesin që do të ngjallte pamja e re e Athinës. Dhe sigurisht nuk e mendonte kurrë se do të ndihej xheloze për njërën prej shoqeve të saj të ngushta! Do të jetë në gjendje Afërdita ta hedhë pas krahëve xhelozinë?

Më shumë detaje

96 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789928184047

550 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

18 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Përmbajtja : 1. Telashe Djemsh faqe 6 2. Ndryshimi Rrënjësor faqe 22 3. Koha për Fest ë faqe 37 4. Hipomeni faqe 54 5. Për Pazar faqe 68 6. Thashetheme faqe 86 7. Zabeli me Ullinj faqe 100 8. Sherri faqe 114 9. Gara faqe 125 10. Ujdi të Përkryera faqe 137 11. Trëndafila të Kuq faqe 145

Të dhëna

Faqe166
ISBN9789928184047
Viti i Botimit2014
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë