Vajzat Perendesha 16 - Meduza e pasur View larger

Vajzat Perendesha 16 - Meduza e pasur

Joan Holub, Suzanne Williams A-004852

New product

Përshkrim i shkurtër

Autori Joan Holub u jep nje prekje moderne miteve greke me serine Vajzat Perendesha. Ndiqni ulje-ngritjet e jetes shoqerore hyjnore ne Akademine e Malit Olimp, ku vajzat perendesha e djemte perendi me te privilegjuar ne panteonin grek mprehin aftesite e tyre mitike.

More details

99 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789928184405

550 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

19 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Meduza, vajza e gjelbër e Akademisë së Malit Olimp, është e lodhur duke jetuar gjithnjë nën hijen e dy motrave të saja më të mëdha. Ajo ka një shans të lërë gjurmë në Komikonkurs dhe dëshiron të fitojë!

I vetmi problem? Një tarifë prej pesëmbëdhjetë dhrahmish, që për Meduzën është si një milion dhrahmi.

Po, pasi mbreti Mida i kalon Meduzës fuqinë për të kthyer në ar çdo gjë që prek, ajo mund të paguajë tarifën e hyrjes... e shumë të tjera! Por a do t'i sjellë kjo prekje më tepër telashe sesa famë?

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages160
ISBN9789928184405
Published year2016
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiDritan Koka