Reduced price! Hylli i Dritës Diftonjsi i gjithmbarshem View larger

Online only

Hylli i Drites Diftonjsi i gjithmbarshem

Kisha Françeskane BG0003

Used

Përshkrim i shkurtër

Bibliografi e te gjitha shkrimeve qe jane publikuar në periudhen 1913-1939 në revistën më prestigjioze kulturore të asaj kohe.

More details

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Kisha Françeskane

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Botimi përmbledhës sjell të dhëna të vlefshme referenciale dhe bibliografike për studiues, studentë, por edhe koleksionistë të librave të vjetër. Botimi është realizuar nga Shtypshkronja Françeskane, Shkodër në vitin 1940, nën kujdesin e At Benedikt Dema. Libri është i dëmtuar në kopërtinën e pasme. Të gjitha faqet e librit janë të lexueshme.

Data sheet

Weight50
pages30
Shtëpia botueseKisha Françeskane
Published year1940
Vendodhja e botimitShkodër
GjuhaShqip
Tipi i publikimitRevistë
Statusii vjetër
Përmasat16.5x23