Cmim i reduktuar! Hylli i Dritës Diftonjsi i gjithmbarshem Shiko më të madhe

Vetëm online

Hylli i Drites Diftonjsi i gjithmbarshem

Kisha Françeskane BG0003

I përdorur

Përshkrim i shkurtër

Bibliografi e te gjitha shkrimeve qe jane publikuar në periudhen 1913-1939 në revistën më prestigjioze kulturore të asaj kohe.

Më shumë detaje

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Kisha Françeskane

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Botimi përmbledhës sjell të dhëna të vlefshme referenciale dhe bibliografike për studiues, studentë, por edhe koleksionistë të librave të vjetër. Botimi është realizuar nga Shtypshkronja Françeskane, Shkodër në vitin 1940, nën kujdesin e At Benedikt Dema. Libri është i dëmtuar në kopërtinën e pasme. Të gjitha faqet e librit janë të lexueshme.

Të dhëna

Weight50
Lloji i botimitHard Copy
Faqe30
Titulli origjinalKisha Françeskane
V. Bot1940
VendodhjaShkodër
GjuhaShqip
Tipi i publikimitRevistë
Grupmoshambi 18 vjeç
Statusii vjetër
Numri i botimeveParë
Përmasat16.5x23