Koni feston ditelindjen

BAO0049

New product

Përshkrim i shkurtër

Gëzuar, Koni! Më në fund, erdhi dita e shumëpritur! Koni hap dhuratat e saj të ditëlindjes dhe ha ushqime që i pëlqejnë. Por, gjëja më e bukur do të jetë festa e saj. Ajo e feston ditëlindjen edhe në kopsht, edhe në shtëpi me miqtë e saj.

More details

896 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789292354534

350 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

18 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Festoni dhe gëzoni së bashku me Konin ditëlindjen e saj. Koni do të ketë sa më shumë miq në festën e saj dhe të gëzojë së bashku me ta. Edhe ju jeni të ftuar të festoni dhe pregatiteni për një festë në kopësht së bashku me Konin.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages24
ISBN9789292354534
Vendodhja e botimitTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit3 - 6 vjeç