Koni ben pica

BAO0048

New product

Përshkrim i shkurtër

Mami ka gatuar pure patatesh me spinaq. Konit nuk i pëlqen fare dreka, ndaj vendos të gatuajë vetë.Së bashku me shokun e saj, Simonin, ata bëjnë pica shumë të shijshme. Një aventurë të re për Konin, por edhe për fëmijët që pëlqejnë t'i bëjnë vetë picat, duke lexuar udhëzimet në fund të librit.

More details

498 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789292354633

350 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Mësoni të bëni pica me Konin duke u argëtuar me të dhe shokun e saj. Argëtohuni duke u argëtuar dhe shihni së bashku me miqtë se çfarë duhet për të bërë një picë. Por mos harroni fëmijë: duhet të hamë shëndetshëm dhe të mos i anashkalojmë përherë gatimet e mamit.

Data sheet

pages24
ISBN9789292354633
Vendodhja e botimitTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years