Koni ben nje udhetim

BAO0047

New product

Përshkrim i shkurtër

Koni dhe familja e saj bëjnë një udhëtim. Edhe gjyshërit dhe kushëriri i saj, Mikeli,janë sigurisht me to. Një shëtitje në pyll, piknik në fushë, akullore dhe udhëtim me tren. Një ditë me të vërtetë e bukur! Deri kur Koni humb arushin e saj....

More details

499 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789292354503

322 Lekë

-8%

350 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Nisuni për një piknik me Konin dhe mësoni më tepër për natyrën dhe gjtihë pasurinë që ajo ofron. Mësoni se çfarë duhet të përgatisim në çantat tona kur nisemi për një piknik. Do të shohim dhe si dielli leshon rreze mbi tokë, si fëshfërijnë gjethet, do të ndiejmë aromën e natyrës. Të gjitha bukuritë që ajo na fal dhe gjithë ky udhëtim shoqërohet dhe me figura që na bëjnë të ndihemi sikur jemi dhe ne aty me Konin.

Data sheet

pages24
ISBN9789292354503
Vendodhja e botimitTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years