Koni feston ditelindjen

BAO0049

New product

Përshkrim i shkurtër

Gëzuar, Koni! Më në fund, erdhi dita e shumëpritur! Koni hap dhuratat e saj të ditëlindjes dhe ha ushqime që i pëlqejnë. Por, gjëja më e bukur do të jetë festa e saj. Ajo e feston ditëlindjen edhe në kopsht, edhe në shtëpi me miqtë e saj.

More details

495 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789292354534

322 Lekë

-8%

350 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Festoni dhe gëzoni së bashku me Konin ditëlindjen e saj. Koni do të ketë sa më shumë miq në festën e saj dhe të gëzojë së bashku me ta. Edhe ju jeni të ftuar të festoni dhe pregatiteni për një festë në kopësht së bashku me Konin.

Data sheet

pages24
ISBN9789292354534
Vendodhja e botimitTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years