Koni fiton medaljen e notit

BAO0050

New product

Përshkrim i shkurtër

Koni mëson të notojë. Nuk është aq e thjeshtë të lëvizësh këmbët dhe krahët për të qëndruar mbi ujë. Por, ama, Koni ia del mbanë dhe fiton edhe medaljen Kali i detit. Një libër për të gjithë fansat e Konit dhe adhuruesit e notit.

More details

489 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789292354497

322 Lekë

-8%

350 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Mësoni dhe ju notin me Konin. Nëpërmjet ilustrimeve shihni sesi fëmijët hidhen në ujë, kush ka frikë dhe si i mëson instruktori. Por pishina nuk është aq e thellë dhe Koni do ta mësojë notin shumë shpejt.

Data sheet

pages24
ISBN9789292354497
Vendodhja e botimitTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years