Mos besoni gjithcka qe mendoni View larger

Mos besoni gjithcka qe mendoni

Joseph Nguyen BLM0871

New product

Përshkrim i shkurtër Ky libër u shkrua që t'ju vijë në ndihmë, që të gjeni gjithçka që po kërkonit, si dhe t'ju ofrojë përgjigjet e pyetjeve që keni ngritur gjatë gjithë jetës. Jam i vetëdijshëm që kjo është një deklaratë e guximshme, por shumë shpejt do ta shihni dhe vetë pse kam kaq shumë besim kur e them këtë gjë. E vërteta që ndiej me shpirt është se, pas leximit të këtij libri, nuk do të jeni më të njëjtë me personin që ishit më parë. Konstantja e vetme është ndryshimi. Rritja është një proces i pashmangshëm i jetës, dhe do ta keni të pamundur të mos ndryshoni pas leximit të këtij libri.

7 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dukagjini
ISBN9789951057578

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

11 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages119
ISBN9789951057578
Published year2023
Vendodhja e botimitPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 14 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1