Dhoma e qelibarte View larger

Dhoma e qelibarte

Steve Berry BOT0057

New product

Përshkrim i shkurtër Romani "Dhoma e qelibartë" i Steve Berry, është një thriller i fuqishëm që përdor ngjarje të jetës reale, dhe një rrëfim enigmatik që e lidh lexuesin që në kapitujt e parë.

More details

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928000071

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Rejçëll dhe Pol, një çift amerikan i divorcuar, nisin kërkimin për "Dhomën e qelibartë", një thesar i vjedhur nga nazistët në vitin 1941 dhe i zhdukur më pas në fund të Luftës së Dytë Botërore. Kërkimi i tyre komplikohet nga të tjerë "gjuetarë thesaresh" me të njëjtin qëllim. Nga Gjermania për të zbuluar sekrete rreth zhdukjes së thesarit, në një kështjellë në Republikën Çeke, udhëtimi i tyre është gjithçka përveçse i mërzitshëm.

Data sheet

pages481
ISBN9789928000071
RedaktoriKujtim Gjonaj
Published year2010
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAurel Manushi