Robinja View larger

Robinja

Marcel Proust FNK0058

New product

Përshkrim i shkurtër

Përkthimi i Proust është gjithmonë një punë e papërkryer, që synon të sjellë atë kompleksitet dhe pasuri të jashtëzakonshme të veprës së tij, ku frazat dhe fjalitë ngjasonin me labirinte, prej së cilës vetëm përmes Fillit të Arianës mund të dalësh

1 Item

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fan Noli

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages465
RedaktoriRexhep Hida
Published year2016
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiEdit Dibra
RomanPsikologjik