Cmim i reduktuar! Ditaret e nje princeshe Shiko më të madhe

Ditaret e nje princeshe

Meg Cabot FNK0143

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Djemtë nuk tregojnë kurrfarë interesi për Mian - ndoshta ajo nuk është edhe aq e bukur. Përveç kësaj, ajo nuk i ka mirë punët me algjebrën.

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN978-99943-831-0-8

640 Lekë

-20%

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Por, ç`është e vërteta, Mia ka një shoqe të mirë. Veç kësaj, jeta i ka përgatitur një surprizë. Ajo del se është princeshë dhe së shpejti duhet të trashëgojë fronin! Ka të ngjarë që ky lajm dikë do ta gëzonte, por Mian jo

Të dhëna

Faqe238
ISBN978-99943-831-0-8
Viti i Botimit2006
VendodhjaTirane
Tipi i publikimitLibër
PërkthyesiMyfit Mushi