Te fala nga nje dhelper View larger

Te fala nga nje dhelper

Odhise Grillo BDI0403

New product

Përshkrim i shkurtër

Vjen serish libri i Odhise Grillos "Të fala nga një dhelpër", i pelqyer dhe i adhuruar nga lexuesit e vegjel. Mjafton emri i shkrimtarit si garanci per lexuesit e vegjel. Perralla te bukura, me personazhe interesante, ne shumicen e rasteve kafshe te dashura per femijet, qe do t'u mesojne atyre si te sillen, si te mendojne e kuptojne jeten, por sidomos si te vleresojne miqesite e sinqerta ne kohet qe jetojme.

494 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages114
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 9 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim