Cmim i reduktuar! Te fala nga nje dhelper Shiko më të madhe

Te fala nga nje dhelper

Odhise Grillo BDI0403

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Vjen serish libri i Odhise Grillos "Të fala nga një dhelpër", i pelqyer dhe i adhuruar nga lexuesit e vegjel. Mjafton emri i shkrimtarit si garanci per lexuesit e vegjel. Perralla te bukura, me personazhe interesante, ne shumicen e rasteve kafshe te dashura per femijet, qe do t'u mesojne atyre si te sillen, si te mendojne e kuptojne jeten, por sidomos si te vleresojne miqesite e sinqerta ne kohet qe jetojme.

896 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria

480 Lekë

-20%

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe114
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7 - 12 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim