Eliza dhe krijesat e saj View larger

Eliza dhe krijesat e saj

Francesca Zappia A-007451

New product

Përshkrim i shkurtër

Një letër dashurie për admiruesit, për miqësinë dhe për historitë që na formojnë. “Eliza dhe krijesat e saj” është absolutisht magjik.

993 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN9789928310798
Viti i botimit2021

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages356
ISBN9789928310798
Shtëpia botueseEliza and her monsters
Viti i botimit2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiErdi Ibro
I ri1