Lojerat e urise Shiko më të madhe

Lojerat e urise

Suzanne Collins BUE169

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Fitorja do të thotë famë dhe pasuri. Humbja do të thotë vdekje e sigurtë. Lojërat e urisë kanë nisur

Më shumë detaje

19 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
ISBN978-99956-52-35-7

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Kur u ngrita në këmbë, kuptova se nuk mund t'ia mbathja aq lehtë. Më pushtoi paniku. Nuk mund të qëndroja më pa bërë gjë. Qe thelbësore të luftoja. Nuk duhet ta lija frikën të shfaqej. A mund të mbijetosh, i vetëm në një terren të egër, kur gjithë të tjerët përpiqen që mos të të zërë gjallë mëngjesi?

Të dhëna

Faqe338
ISBN978-99956-52-35-7
Viti i Botimit2010
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiTaulant Hatia