Dhe lind dielli View larger

Dhe lind dielli

Ernest Hemingway BDI0218

New product

Përshkrim i shkurtër

Subjekti tërheqës është vendosur me mjeshtëri në sfondin romantik të Spanjës. Në libër lexuesi përjeton një atmosferë dhimbjej.

499 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria
ISBN9789992747617

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages200
ISBN9789992747617
Shtëpia botueseDituria
Published year2000
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
PërkthyesiSazan Gjomema