I cmenduri.Endacaku, Flatrat e thyera

Kahlil Gibran BXH0025

New product

Përshkrim i shkurtër

Parabolat e tij janë të arrija; sjellin në mënyrë briliante leksione të forta jete përmes një zgjuarsie të natyshme dhe historive të jetës dhe momente që i kalojnë secili prej nesh

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
ISBN9789992754540

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages183
ISBN9789992754540
RedaktoriXhevahir Lleshi
Published year2004
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiTaulant Hatia