Dhe lind dielli Shiko më të madhe

Dhe lind dielli

Ernest Hemingway BDI0218

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Subjekti tërheqës është vendosur me mjeshtëri në sfondin romantik të Spanjës. Në libër lexuesi përjeton një atmosferë dhimbjej.

97 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria
Fletët200
ISBN9789992747617

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët200
ISBN9789992747617
Titulli origjinalDituria
V. Bot2000
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
PërkthyesiSazan Gjomema