E kuqja dhe e zeza View larger

E kuqja dhe e zeza

Stendal BDI0011

New product

Përshkrim i shkurtër

Historia e të riut inteligjent e ambicioz, Zhylien Sorelit, që ka fatin të arsimohet dhe guximin e ambicjen të dallohet në shoqërinë e lartë, është gjithmonë aktuale. Dy dashuritë e tij; zonja Dë Renal dhe Matildë dë la Mol, janë simbol i kundërshtive të egra që përplasen në shpirtin e Zhylienit

497 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria
ISBN9789992747137

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

pages484
ISBN9789992747137
Shtëpia botueseDituria
Published year2004
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim
PërkthyesiRemzi Xheneti
RomanSagë&Histori