Ligjet e natyres njerezore View larger

Ligjet e natyres njerezore

Robert Greene BZ0116

New product

Përshkrim i shkurtër

Vjen më në fund në gjuhën shqipe vepra më e rëndësishme e Robert Greene, “Ligjet e natyrës njerëzore”. I vlerësuar pa masë për bestseller-in absolut, “48 ligjet e pushtetit”, përmes këtij libri, autori shkon thellë në natyrën e qenies njerëzore dhe analizon mënyrat për të ndikuar tek njerëzit.

More details

11000 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEMA
ISBN9789951817677

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Së pari, ligjet që do të bëjën vëzhgues më të qetë dhe më strategjik të njerëzve, çka do të të ndihmojë të çlirohesh nga dramat emocionale që t’i shterrojnë energjitë kot së koti.

Së dyti, ligjt do të bëjnë mjeshtër të interpretimit të shenjave që njerëzit japin vazhdimisht, të cilat do të të ndihmojnë t’ua gjykosh më drejt karakterin

Së treti, ligjet do të të pajisin me aftësinë për t’ua hedhur dhe për të mposhtur tipat tokstikë, të cilët do t’i ndeshësh në jetë herët a vonë.

Së katërti, ligjet do të të mësojnë mjetet e vërteta për t’i motivuar njerëzit dhe për të ndikuar tek ata.

Së pesti, ligjet do të të japin aftësinë të ndryshosh edhe vetë skemat e sjelljeve të tua negative.

Data sheet

ISBN9789951817677
Shtëpia botueseThe laws of human nature
Published year2023
Vendodhja e botimitPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiJonis Y. Buzi
I ri1