Cmim i reduktuar! Portret ne sepje Shiko më të madhe

Portret ne sepje

Isabel Allende BD0193

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Isabel Allende është cilësuar si autorja më e lexuar e historive moderne, një reputacion që rikonfirmohet në romanin e saj Portret në Sepje. Allende na paraqet sagën e një historie të trazuar, jetësh e dashurish në Kilin e shekullit të XIX-të me karakteret e romanit të saj më të hershëm, bestseller-it Shtëpia e shpirtrave.

Më shumë detaje

493 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBN9789992750200

1 104 Lekë

-8%

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Në Kilin e shekullit të XIX-të, Aurora del Valle përjeton një traumë e tmerrshme që fshin të gjitha kujtimet e pesë viteve të para të jetës së saj. E rritur nga gjyshja e saj ambicioze Paulina del Valle, Aurora rritet në një mjedis të privilegjuar por e përndjekur nga mankthe të tmerrshme. E detyruar të pranojë tradhëtinë e të dashurit të saj dhe në përballje me vetëminë, ajo eksploron misterin e së shkuarës së saj.

Të dhëna

Faqe423
ISBN9789992750200
Viti i Botimit2001
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
PërkthyesiNasi Lera