Splash View larger

Splash

Natasha Poroçani (Shuqteriqi) A-002686

New product

Përshkrim i shkurtër

Autorja Natasha Poroçani (Shuteriqi) nuk sjell thjeshtë një vëllim me vjersha për fëmijë, por përmes tyre, ajo synon që ta nxisë fëmijën të analizojë, të futet tek elementet e tekstit, dhe të bashkëveprojë. Vogëlushët do të do të bëhen poetë të vërtetë pas leximit të këtij libri. Ky botim është me ngjyra dhe i realizuar plot shije përmes vizatimeve të Geraldina Mehmetit

More details

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Arka e Noes
ISBN978992845505
Viti i botimit2019

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

                                        

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages70
ISBN978992845505
RedaktoriRigel Rizaj
Viti i botimit2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7 - 12 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1