I ri Cmim i reduktuar! Splash Shiko më të madhe

Splash

Natasha Poroçani (Shuqteriqi) A-002686

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Autorja Natasha Poroçani (Shuteriqi) nuk sjell thjeshtë një vëllim me vjersha për fëmijë, por përmes tyre, ajo synon që ta nxisë fëmijën të analizojë, të futet tek elementet e tekstit, dhe të bashkëveprojë. Vogëlushët do të do të bëhen poetë të vërtetë pas leximit të këtij libri. Ky botim është me ngjyra dhe i realizuar plot shije përmes vizatimeve të Geraldina Mehmetit

40 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Arka e Noes
Fletët70
ISBN978992845505

480 Lekë

-20%

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët70
ISBN978992845505
RedaktoriRigel Rizaj
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7 - 12 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë