Konspiracionet dhe mashtrimet Shiko më të madhe

Vetëm online

Konspiracionet dhe mashtrimet

Vanckin, Whalen BOT0149

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në këtë botim, autorët përpiqen të hedhin dritë mbi konspiracionet dhe intrigat më të mëdha të historisë.

Më shumë detaje

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9879995611873

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

A është LSD-ja vepër djallëzore e CIA-s? LSD-ja si narkotik kishte për qëllim të fabrikonte vrasjes të programuar, apo të shkatërronte revolucionin rinor? Cilat janë faktet, që tregojnë se vrasjet politike në SHBA janë kryer kryesisht nga vrasës të robotizuar, dhuratë e CIA-s për popullin amerikan?

Të dhëna

Faqe496
ISBN9879995611873
Viti i Botimit2010
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Numri i botimeveI parë