Poliana - Zambaku Shiko më të madhe

Poliana - Zambaku

Eleanor H. Porter A-005317

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Eleanor Hodgson PORTER u sëmur në moshë të vogël duke u detyruar ta braktiste shkollën në mes. Për një farë periudhë kohe ajo kohe u mor me muzikë. Muzika i shtoi karakterit të saj butësinë, ndjeshmërinë dhe thellësinë në këndvështrimin e saj ndaj jetës. Autorja në romanin e saj “Poljana” në njëfarë mënyre ka prezantuar jetën dhe ndjenjat e saj

 

3 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Zambaku
ISBN9789995608385

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe149
ISBN9789995608385
Viti i Botimit2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 12 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim
PërkthyesiArjeta Duli