Reduced price! Holokausti dhe moderniteti View larger

Holokausti dhe moderniteti

Zygmunt Bauman BPS0001

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky libër sjell për këdo planin e plotë dhe origjinal të mjeshtrimit për arrijen e Suksesit Personal, ngritjen e Pasurisë, dhe plotësimin e Ëndrrave tuaja.

More details

903 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Pika pa Sipërfaqe
Fletët347
ISBN978-9928-185-21-1
Viti i botimit2012

850 Lekë

-15%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Autori i librit, Napoleon Hill është kampioni më i paarritshëm deri më tani në fushën e motivimin dhe zhvillimit të brendshëm individual, prandaj ky libër sjell pjesën më të mirë të veprës së tij, me 16 leksionet për sukses, - në një botim luksi, i denjë për t'iu dhuruar çdo sipërmarrësi apo njeriu që kërkon të jetë dikushi në jetë. Mësimet e Hill kanë vlejtur për shumë njerëz që kanë bërë histori në këtë botë. Pse jo për ty.....

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Fletët347
ISBN978-9928-185-21-1
Viti i botimit2012
Vendodhja e botimitTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiEnis Sulstarova