Holokausti dhe moderniteti Shiko më të madhe

Holokausti dhe moderniteti

Zygmunt Bauman BPS0001

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libër sjell për këdo planin e plotë dhe origjinal të mjeshtrimit për arrijen e Suksesit Personal, ngritjen e Pasurisë, dhe plotësimin e Ëndrrave tuaja.

Më shumë detaje

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Pika pa Sipërfaqe
Fletët347
ISBN978-9928-185-21-1

1 000 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Autori i librit, Napoleon Hill është kampioni më i paarritshëm deri më tani në fushën e motivimin dhe zhvillimit të brendshëm individual, prandaj ky libër sjell pjesën më të mirë të veprës së tij, me 16 leksionet për sukses, - në një botim luksi, i denjë për t'iu dhuruar çdo sipërmarrësi apo njeriu që kërkon të jetë dikushi në jetë. Mësimet e Hill kanë vlejtur për shumë njerëz që kanë bërë histori në këtë botë. Pse jo për ty.....

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët347
ISBN978-9928-185-21-1
V. Bot2012
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiEnis Sulstarova