Kapitalizmi dhe liria Shiko më të madhe

Kapitalizmi dhe liria

Milton Friedman A-000363

Libër i ri

987 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Shtepia e Librit
ISBN9789928445606

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe220
ISBN9789928445606
Viti i Botimit2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiGjergj Erebera