Cmim i reduktuar! Akademia e futbollit - Leximi i lojës Shiko më të madhe

Akademia e futbollit - Leximi i lojes

Tom Palmer BAT0142

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Beni është lojtari më i gëzuar i United dhe ka marrë vlerësimet më të mira nga trajneri. Por çdo ditë në shkollë është një gjyq për Benin, teksa ai po lufton që të mbajë të fshehur një sekret të jashtëzakonshëm për mësuesit dhe shkollët e klasës. Sekreti i Benit nis të ndikojë në lojën e tij, por a mund ta gëlltisë krenaria e tij dhe a mund që ta menjanojë për të ecur përpara?

494 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928116482

540 Lekë

-10%

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe145
ISBN9789928116482
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë