Cmim i reduktuar! Akademia e futbollit - Kapiteni Fantastik Shiko më të madhe

Akademia e futbollit - Kapiteni Fantastik

Tom Palmer BAT0146

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një seri emocionuese rreth futbollit ndjek aventurat e skuadrës nën-12 vjeç të United. Që nga Ryan Flyn që futet në telashe pasi ai ka vendosur që të bëhet kapiteti më i mirë që ka pasur ndonjëherë skuadra e tij United. Por, kjo shkakton probleme brenda dhe jashtë fushës me shokun e tij Craud. Ryan e di se duhet ti shkojë deri në fund ose do të humbase veten si një lojtar i talentuar. Por shqetësimet që vijnë nga Craig janë shumë më të mëdha sesa ato që ka parashikuar Ryan. Vetëm një karton i kuq mund ta largojë nga skena këtë kundërshtar.

9 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
Fletët145
ISBN9789928116888

510 Lekë

-15%

600 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët145
ISBN9789928116888
V. Bot2017
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7 - 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë