Si ta ruajme inteligjencen? (Keshilla per ta mbajtur mendjen ne forme gjate gjithe jetes) Shiko më të madhe

Si ta ruajme inteligjencen? (Keshilla per ta mbajtur mendjen ne forme gjate gjithe jetes)

Alberto Oliveroi UP0087

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libër paraqet një program stërvitor për ta mbajtur mendjen tonë në formë të përsosur në çdo moshë dhe për ta përgatitur atë që të plaket në mënyrën më të mirë. Autori propozon eksperimente me kujtesën, fjalëkryqe, analiza të fotografive dhe pikturave, si dhe teknika specifike për të përmirësuar përqendrimin dhe për të rritur efikasitetin e hemisferës së majtë dhe asaj të djathtë të trurit

2 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
ISBN978 99943 37 13 0

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe192
ISBN978 99943 37 13 0
Titulli origjinalBotimet MAX
Viti i Botimit2006
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Përmasat20x13
PërkthyesiGuri Shyti