Mos i «vrisni» femijet View larger

Mos i «vrisni» femijet

Prof. Dr. Qazim Dushku BUE242

New product

Përshkrim i shkurtër

Një studim mjaft interesant i Prof. Dr. Qazim Dushku, që rrok problematikat e shumta të edukimit të fëmijëve në shkollë e në familje. Ideja se prindërit sillen keq me fëmijët, se edhe shkolla nuk reagon në lartësinë e duhur ndaj fëmijëve, sillen pa takt dhe nuk i marrin në mbrojtje fëmijët, koha e lirë rrjedh kot, pa adresime edukative dhe me një ritëm që lë për të dëshiruar. Të gjitha këto problematika janë interesante për tu përgjithësuar në një libër psikologjik dhe edukativ. Prof. Dr. Qazim Dushku ia ka arritur qëllimit me këtë botim joshës

900 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
Fletët262
ISBN9789992754389
Viti i botimit2012

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Fletët262
ISBN9789992754389
Viti i botimit2012
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
Numri i botimeveI parë