Odiseja nga Bagdadi Shiko më të madhe

Odiseja nga Bagdadi

Erich-Emmanuel Schmitt TO0161

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Autori lundron mes tragjedisë dhe fantazisë. Me një penë të rrjedhshme dhe me një stil të rafinuar ai himnizon lirinë dhe vëllazërinë.

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789928427113

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe248
ISBN9789928427113
Titulli origjinalToena
V. Bot2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat15x23
PërkthyesiRina Çela Grasset