Gotat e kristalit Shiko më të madhe

Gotat e kristalit

Zharina Sinani TO0144

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

"Gotat e kristalit" është libri i parë i autores që sjell përmes imagjinatës së përndezur realitetin tronditës, fatin e njeriut, jetën e mërgimtarit dhe vrundujt e dashurisë.

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789928205100

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe144
ISBN9789928205100
Titulli origjinalToena
Viti i Botimit2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Përmasat13x20