Loja, shembja e qiellit Shiko më të madhe

Loja, shembja e qiellit

Bashkim Shehu TO0003

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Drama psikologjike e një të riu në një raport problematik me autoritetin atëror, me autoritetin pushtetor dhe me autoritetin e Zotit.

96 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789994318810

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe280
ISBN9789994318810
Titulli origjinalToena
Viti i Botimit2013
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Përmasat13x20