Bota ne zjarr

FNK0237

New product

Përshkrim i shkurtër

Në këtë libër Osho trajton mjeshtrisht idenë e dijes tek qenia njerëzore dhe urtësinë; cili është dallimi mes tyre dhe cilët njerëz e arrijnë vyrtytin e të qenit i urtë

903 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fan Noli
ISBN9789928251312
Viti i botimit2018

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages141
ISBN9789928251312
Shtëpia botueseSelected works, in 5 vol. Vol 2, pp. 236 - 387
RedaktoriRexhep Hida
Viti i botimit2018
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiFatmir Dibra
I ri1