I ri Bota në zjarr Shiko më të madhe

Bota ne zjarr

FNK0237

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në këtë libër Osho trajton mjeshtrisht idenë e dijes tek qenia njerëzore dhe urtësinë; cili është dallimi mes tyre dhe cilët njerëz e arrijnë vyrtytin e të qenit i urtë

4 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fan Noli
ISBN9789928251312

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe141
ISBN9789928251312
Titulli origjinalSelected works, in 5 vol. Vol 2, pp. 236 - 387
RedaktoriRexhep Hida
Viti i Botimit2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiFatmir Dibra