Qendrimet e Ibn tejmijes rreth Ibn Arabiut View larger

Qendrimet e Ibn tejmijes rreth Ibn Arabiut

Mustafa Kara LOG0206

New product

Përshkrim i shkurtër

Një doracak mbi rrjedhën e Islamit gjatë Historisë. Libër ky i cili i mbulon nevojat e një myslimani, të cilët i mungon dija për fenë e tij, dhe mjaftueshëm për nevojat e një jomyslimani i cili për Islamin nuk ka njohuri.

99 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989587832

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages164
ISBN9789989587832
Published year2019
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri